e-mail: tactus@tactus.pl tel: +48 796 750 066

Uruchomiliśmy sprzedaż markerów graficznych Feather Friendly DIY

okna przyjazne ptakom

Oryginalny produkt renomowanego producenta dostępny w Polsce w przystępnej cenie.

Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy sprzedaż markerów graficznych Feather Friendly DIY.

Oryginalny produkt renomowanej firmy Convience Group przeznaczony wyłącznie dla użytkowników indywidualnych i małych powierzchni przezroczystych to Feather Friendly Residential DIY.

Do It Yourself – zrób to sam – to produkt dedykowany ściśle dla małych okien i powierzchni przezroczystych, przeznaczony do samodzielnego montażu. Skuteczność minimalizowania ryzyka kolizji, trwałość produktu i gwarancjasą analogiczne jak w przypadku produktu Feather Friendly Commercial i są gwarantowane przez pomysłodawcę twórcę i producenta tych rozwiązań.

Gwarancja producenta – 6 lat

Skuteczność w minimalizowaniu ryzyka kolizji – potwierdzona testami American Birds Conservancy i licznymi instalacjami wykonywanymi od ponad 6 lat oraz sprzedażą.

Trwałość zamontowanego produktu – szacowana na minimum 10 lat, potwierdzona licznymi rzeczywistymi instalacjami, funkcjonującymi bez usterek od wielu lat. Produkt odporny na działanie promieniowania UV oraz różnorodnych warunków atmosferycznych

Produkt wykonany na bazie folii 3M – renomowanego i uznanego producenta najwyższej jakości folii okiennych

Skuteczność i trwałość produktu potwierdzona latami produkcji i użytkowania przez klientów oraz testami.

Co odróżnia markery graficzne FF DIY od FF Commercial?

– Sposób montażu – dedykowany i opracowany z myślą o możliwości samodzielnego prostego montażu przez każdego.

Czas montażu – montaż dużo bardziej czaso – i pracochłonnych niż w przypadku rozwiązania FF Commercial, niemniej jednak nie ma to istotnego znaczenia w przypadku zabezpieczania małych powierzchni szklanych, z myślą o których został stworzony1

1 z uwagi na czaso- i pracochłonność oraz ryzyko niezachowania powtarzalności w odstępach przy montażu pojedynczych pasków, produkt nieprzeznaczony do dużych szklanych powierzchni, w szczególności ze szklanymi powierzchniami zlokalizowanymi na znacznych wysokościach).

– Koszt – 45 zł brutto/1 rolka – wystarczająca do zabezpieczenie powierzchni 1,6 m2(cena zabezpieczenia 1 m2 – 28 zł brutto, 1 mb – 1,4 zł brutto).

Related Posts